MARKI WŁASNE:

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, poza szerokim wachlarzem światowych, markowych artykułów FMCG, jako nieliczni na rynku, wprowadziliśmy na rynek marki własne. Wielu dystrybutorów dąży do tego, by mieć je w swoim portfolio. Jednak niewielu je posiada z tego względu, że stworzenie marki to kosztowny i długotrwały proces, który pochłania wiele zasobów. Produkty naszych marek: Golden Grain, Sunny i Impersino zdobyły uznanie wśród naszych odbiorców oraz ich klientów. Są mocnym punktem naszego portfolio produktów i stałą pozycją zamówień. SINO zawsze stawiało na rozwój i z tego względu pracujemy nad wdrożeniem kolejnych produktów i marek. 

 

POZNAJ WSZYSTKIE:

GOLDEN GRAIN

Doskonałe płatki owsiane

Nasza marka płatków owsianych Golden Grain to symbol doskonałości i naturalnego bogactwa. To hołd dla natury i piękna ziaren. Nasze płatki owsiane, jak złote ziarna, dostarczają zdrowia i energii. Złota barwa w nazwie marki symbolizuje wartość odżywczą i naturalną czystość naszych płatków. Ich smak i konsystencja sprawiają, że codzienne posiłki stają się wyjątkowym doświadczeniem, dodając do poranka nieco złotego blasku.
KONTAKT

SUNNY

Pyszne i zdrowe soki pełne słońca!

Nasze soki Sunny to gwarancja świeżości, jakości i smaku. Przygotowywane z najlepszych owoców i warzyw dostarczają Klientom prawdziwie owocową przyjemność. Marka Sunny jest synonimem zdrowego stylu życia oraz radości z naturalnych smaków a jej nazwa nawiązuje do esencji Słońca i promieniującej energii. Nasze soki przynoszą kroplę Słońca do codziennego życia, dzięki soczystym owocom pełnym witamin. Łyk Sunny to wspaniałe uczucie ciepła i radości, które dodaje blasku każdemu dniu.
KONTAKT

IMPERSINO

Pełne smaku sery

Nasza marka serów żółtych i pleśniowych, Impersino to wyrafinowane połączenie doskonałego smaku i znakomitej jakości. Jako część rodziny Sino, Impersino jest dumne ze swojego charakteru nawiązującego do smaku naszych serów. Przygotowane z pasją i precyzją, nasze produkty stanowią prawdziwą ucztę dla podniebienia. Dzięki połączeniu doskonałej receptury i starannej produkcji, sery Impersino dostarczają wyjątkowe doznania kulinarne i zapewniają niepowtarzalną serową przyjemność.
KONTAKT

Dołącz do setek zadowolonych klientów!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!